Překročil jsem dovolenou rychlost

Pokud Vám hrozí zákaz řízení za překročení dovolené rychlosti, neváhejte nám zavolat. Řekneme Vám, co bude následovat, co očekávat a jaké jsou Vaše vyhlídky, šance a možnosti.

Překročení povolené rychlosti je nejčastějším dopravním přestupkem. V případě, že je vaše překročení na území obce o více jak 40km/h a mimo obec o více jak 50 km/h, nemůže s vámi policista řešit přestupek na místě, ale musí jej předat správnímu orgánu. V tento okamžik vám hrozí zákaz řízení na 6-12 měsíců a peněžitý trest 5.000 – 10.000 korun a 5 trestných bodů.

Cena kompletního zastupování advokátem začíná na 10 000 Kč a je od začátku pevně stanovená.

Konzultace zdarma

PO-NE 8-22h

Zastoupíme Vás po celé ČR

Chci vaši obhajobu

V České republice se v současné době měří rychlost vozidel třemi způsoby.

  • Laserové zařízení

  • Ramer – tzv. “bradavice“ skrytá v čelní masce auta v neoznačených policejních autech, pracující na tzv. Dopplerově jevu.

  • Nejméně používaným je zařízení POLCAM, které pracuje na srovnání rychlosti policejního vozidla a měřeného vozidla.

Samotné měření musí být správně provedeno. Výstup z měřícího zařízení v podobě fotografie není ani zdaleka bezchybné, jak se snaží policie často navodit a pro samotné uznání viny musí být splněno i mnoho dalších aspektů než pouze změřená rychlost.

Jak funguje právní ochrana řidičů

Ve třech krocích

POTŘEBNÉ INFORMACE

V první fázi nám předáte potřebné informace (co se stalo, kde se to stalo, jak vznikla situace, jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další klíčová fakta pro vaši budoucí úspěšnou obhajobu). Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jestli je vaše situace řešitelná.

ÚŘEDNÍ DOPIS

Jakmile vám dorazí od úřadu dopis, pošlete nám ho na e-mail info@vaseobhajoba.cz (vyfocený telefonem, naskenovaný v počítači), společně s vaším mobilním číslem, abychom vám mohli zavolat zpátky. Teď už je to na nás a našich zkušených advokátních specialistech s několikaletou praxí.

NABÍDKA ŘEŠENÍ

Provedeme analýzu dopisu od úřadu. Nejčastěji obdržíte tzv. příkaz, který obsahuje důkazy, které má úřad proti vám. V kombinaci s informacemi z dopisu od úřadu a fakty, která jste nám poskytli vy, případ posoudíme. Pokud uvidíme možnosti obhajoby, nabídneme vám i řešení.

Naše pobočky

Zastoupíme Vás po celé ČR za jednotné ceny.

PRAHA

Rohanské nábřeží 678/23

Přejít na mapu
BRNO

Holandská 878/2

Přejít na mapu
OSTRAVA

28.října 3346/91

Přejít na mapu

Potřebujete advokátní zastoupení?

VOLEJTE NEBO PIŠTE
Chci vaši obhajobu