Hrozí mi zákaz za jiný přestupek

Hrozí Vám zákaz řízení za jiný přestupek než který je uveden v našem rozcestníku? Neváhejte nás kontaktovat pro zjištění Vašich možností obrany. Váš případ zdarma posoudíme a v případě, že to bude možné, vám nabídneme i řešení.

Cena kompletního zastupování advokátem začíná na 10 000 Kč a je od začátku pevně stanovená.

Zákaz řízení lze také uložit za následující přestupky:

  • Řízení po zadržení řidičského průkazu na místě

  • Nedovolené předjíždění

  • Nedovolená jízda přes železniční přejezd

  • Couvání, otáčení nebo jízda v protisměru na dálnici

Existují také tzv. sledované přestupky, kterých se nesmíte dopustit 2x za sebou za 12 měsíců po sobě jdoucích. Pokud se takového přestupku dopustíte, hrozí Vám zákaz řízení v délce 1-6 měsíců včetně peněžitého trestu.

Konzultace zdarma

PO-NE 8-22h

Zastoupíme Vás po celé ČR

Chci vaši obhajobu

Jak funguje právní ochrana řidičů

Ve třech krocích

POTŘEBNÉ INFORMACE

V první fázi nám předáte potřebné informace (co se stalo, kde se to stalo, jak vznikla situace, jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další klíčová fakta pro vaši budoucí úspěšnou obhajobu). Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jestli je vaše situace řešitelná.

ÚŘEDNÍ DOPIS

Jakmile vám dorazí od úřadu dopis, pošlete nám ho na e-mail info@vaseobhajoba.cz (vyfocený telefonem, naskenovaný v počítači), společně s vaším mobilním číslem, abychom vám mohli zavolat zpátky. Teď už je to na nás a našich zkušených advokátních specialistech s několikaletou praxí.

NABÍDKA ŘEŠENÍ

Provedeme analýzu dopisu od úřadu. Nejčastěji obdržíte tzv. příkaz, který obsahuje důkazy, které má úřad proti vám. V kombinaci s informacemi z dopisu od úřadu a fakty, která jste nám poskytli vy, případ posoudíme. Pokud uvidíme možnosti obhajoby, nabídneme vám i řešení.

Naše pobočky

Zastoupíme Vás po celé ČR za jednotné ceny.

PRAHA

Rohanské nábřeží 678/23

Přejít na mapu
BRNO

Holandská 878/2

Přejít na mapu
OSTRAVA

28.října 3346/91

Přejít na mapu

Potřebujete advokátní zastoupení?

VOLEJTE NEBO PIŠTE
Chci vaši obhajobu