Jak pracujeme

Dopravními přestupky a přečiny se v praxi zabýváme od roku 2018 a máme za sebou stovky řešených případů. Přestože jsou naše zkušenosti velmi bohaté, rozhodli jsme se našim klientům poskytnout tu nejvyšší možnou úroveň právní ochrany.

Proto vznikl tento projekt, aby řidiči měli v každém směru tu nejvyšší právní ochranu, kterou zajištuje kvalifikovaný advokátní specialista na dopravní a správní právo s mnohaletými zkušenostmi za dostupnou cenu. Advokátní zastupování vašeho případu vám smluvně garantujeme.

Můžete se tak spolehnout nejen na plnou profesionalitu, ale také odbornou znalost problematiky včetně zákonem daných ochran, které jako klienti advokáta máte.

S čím vám pomůžeme

Konzultace zdarma

PO-NE 8-22h

Zastoupíme Vás po celé ČR

Chci vaši obhajobu

Jak funguje právní ochrana řidičů

Ve třech krocích

POTŘEBNÉ INFORMACE

V první fázi nám předáte potřebné informace (co se stalo, kde se to stalo, jak vznikla situace, jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další klíčová fakta pro vaši budoucí úspěšnou obhajobu). Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jestli je vaše situace řešitelná.

ÚŘEDNÍ DOPIS

Jakmile vám dorazí od úřadu dopis, pošlete nám ho na e-mail info@vaseobhajoba.cz (vyfocený telefonem, naskenovaný v počítači), společně s vaším mobilním číslem, abychom vám mohli zavolat zpátky. Teď už je to na nás a našich zkušených advokátních specialistech s několikaletou praxí.

NABÍDKA ŘEŠENÍ

Provedeme analýzu dopisu od úřadu. Nejčastěji obdržíte tzv. příkaz, který obsahuje důkazy, které má úřad proti vám. V kombinaci s informacemi z dopisu od úřadu a fakty, která jste nám poskytli vy, případ posoudíme. Pokud uvidíme možnosti obhajoby, nabídneme vám i řešení.

Zakládáme si na maximální korektnosti a upřímnosti

Více o službách

Volejte nebo pište

PO-NE 8-22h
Chci vaši obhajobu

Profesionalita a zkušenost, díky které vám řekneme, jaké máte vyhlídky

Hledáte férovou spolupráci?

PO-NE 8-22h
Chci vaši obhajobu