PO – NE 8 – 22h

+420 605 800 105

O nás

Vycházíme z 30 leté advokátní praxe v oblasti právní ochrany řidičů. Zaručujeme klientům tu nejvyšší možnou úroveň právní ochrany.

S čím vám pomůžeme

PO – NE 8 – 22h

+420 605 800 105

nálepka konzultace zdarma

Advokátní zastupování vašeho případu vám smluvně garantujeme.

Poskytujeme řidičům v každém směru tu nejvyšší možnou právní ochranu, kterou zajišťují specializovaní advokáti na trestní a správní právo v dopravě s desítkami let zkušeností za dostupnou cenu.

Můžete se tak spolehnout nejen na plnou profesionalitu, ale také odbornou znalost problematiky včetně zákonem daných ochran, které jako klienti advokáta máte.

Mám zájem

Poznejte nás

Náš tým profesionálů

Vycházíme z 30 leté praxe v oblasti dopravního práva. Máme za sebou tisíce řešených případů a díky tomu poskytujeme tu nejvyšší možnou úroveň právní ochrany. Po celou dobu řešení případu vás advokát pravidelně informuje. Vždy víte, jak postupujeme a na čem jste.

JUDr. Martin Schulhauser

JUDr. Martin Schulhauser

Advokát

Více o advokátovi
Mgr. Martin Schulhauser

Mgr. Martin Schulhauser

Advokát

Více o advokátovi
David Koudela

David Koudela

Odborný konzultant
přestupkové právo
trestní právo

Rostislav Válek

Rostislav Válek

Odborný konzultant
přestupkové právo
trestní právo

Ester Válková

Ester Válková

Administrativa

Edita Koudelová

Edita Koudelová

Administrativa

Ve třech krocích

Jak funguje právní pomoc

I

1. Potřebné informace

V první fázi nám předáte potřebné informace (co se stalo, kde se to stalo, jak vznikla situace, jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další klíčová fakta pro vaši úspěšnou obhajobu).

Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jestli je vaše situace řešitelná.

II

2. Úřední dopis

Poté vám dorazí od úřadu dopis. Jakmile vám dopis přijde, zavoláte nám, a my vás nasměrujeme, kam a jakým způsobem jej poslat.

Advokát váš dopis zanalyzuje a ještě ten den vás kontaktujeme a řekneme vám, jak vaše situace vypadá. Co hraje ve váš prospěch, co naopak proti vám.

III

3. Nabídka řešení

Provedeme analýzu dopisu od úřadu. Nejčastěji obdržíte tzv. příkaz, který obsahuje důkazy, které má úřad proti vám. V kombinaci s informacemi z dopisu a fakty, která jste nám poskytli vy, případ posoudíme.

Pokud uvidíme možnosti obhajoby, nabídneme vám i řešení.

Profesionalita a zkušenost

Protože si zakládáme na opravdu maximální korektnosti, dozvíte se u nás nejen to pozitivní, ale i to negativní co ve vašem případu hraje roli, abyste se mohli opravdu informovaně rozhodnout, jestli situaci chcete řešit s pravděpodobným výsledkem.

Naším cílem je poskytnout naprosto reálný pohled na váš případ, ne vás za každou cenu získat jako platícího klienta. To může bohužel znamenat i to, že se dozvíte, že šance na vyřešení vašeho případu jsou okolo 20 %. Potom už je na vás, zda se rozhodnete pro naše právní zastoupení.

Určitě od nás nikdy neuslyšíte nadhodnocená procenta, ale skutečnou realitu. Pokud se poté dozvíte někde jinde, že máte 80-90% šanci na úspěch, apelujeme na vás, abyste se reálně zamysleli nad tím, proč existuje rozdílný „scoring“ ve stejném případě u nás a u konkurence. Nenechte se vehnat do případů, které mají jen malou šanci na výhru.

Poskytneme vám 30 let advokátní praxe k dosažení nejlepšího možného výsledku

Zakládáme si na maximální korektnosti a upřímnosti

Šance na záchranu řidičského průkazu existuje téměř vždy

To, co se stalo vám, se již 100% někdy stalo i stovkám jiných řidičů a spousta případů se řešila i na nejvyšší úrovni Nejvyššího správního soudu. Vznikla tak Judikatura, která nám dává možnosti velice přehledně a kvalifikovaně váš případ posoudit a sdělit obratem vaše vyhlídky a šance na úspěch.

Šance na záchranu řidičského průkazu existuje téměř vždy. Otázkou pro Vás jako řidiče je, jak velká ta šance je. Každý případ je vysoce individuální a naprosto totožný přestupek dvou řidičů se může ve scoringu pohybovat v případě prvního řidiče 20% a druhého 80%.

Z toho důvodu máme s každým řidičem individuální konzultaci, abychom jej uvedli do obrazu na základě jeho informací a dopisu od úřadu. Jsou ale i minoritní případy, které se správně nastavenou obhajobou mají 100% garanci úspěchu.

Máme za sebou tisíce řešených případů, pomůžeme i vám k dosažení nejlepšího možného výsledku

PRAHA BRNO OSTRAVA

Zastoupíme vás po celé ČR za jednotné ceny

Pobočka v Praze

Rohanské nábřeží 678/23
186 00 Praha

Zobrazit na mapě

Pobočka v Brně

Holandská 2/4
639 00 Brno

Zobrazit na mapě

Pobočka v Ostravě

28. října 3346/91
702 00 Ostrava

Zobrazit na mapě