Naše garance

1. Váš případ povede zkušený advokátní specialista na dopravní a správní právo.

To je pro vás klíčové, protože mnoho firem slibuje advokátní zastoupení, ale v samotném řízení vás zastupuje osoba bez skutečného právního vzdělání. Tuto skutečnost bohužel klient často nemůže na začátku zjistit.

Tento fakt vyjde najevo až ve chvíli, kdy reálně komunikujete s osobou, která řeší váš případ a máte tak možnost si ověřit, že daná osoba není v registru advokátů.

U nás máte naprostou jistotu, že celé řízení povede advokát zapsaný v registru ČAK (České advokátní komory).

2.

Využijeme všech procesních možností pro obhajobu

3.

Poskytneme vám pravdivě a reálné informace o tom, jestli lze váš řidičský průkaz zachránit

4. Co dalšího pro vás uděláme

  • Pomůžeme vám s navrácením vašeho řidičského průkazu po všech směrech – advokát vám sepíše žádost o odpuštění zbytku trestu v polovině. Tím budete mít jistotu, že vaše žádost bude po formální stránce správná a vaše šance na odpuštění zbytku trestu bude maximální možná.

  • Vyhnete se chybám, které v mnoha případech vedou k tomu, že přestože již řidiči trest skončil, neudělá všechny potřebné úkony k tomu, aby mohl nadále řídit. To poté vede k dalším vysokým trestům. Až 50% řidičů žije v přesvědčení, že již mohou řídit, přesto že tomu tak není a vystavují se dalšímu hrozícímu zákazu řízení v délce 1-2 let a vysoké pokutě 25-50 000 korun.

  • Vyhněte se stresu z byrokracie. Pro nabytí řidičského oprávnění je třeba vykonat další administrativní kroky. Přesně vám řekneme, jaké konkrétní úkony jsou třeba ve vašem případu. Vyhnete se tak zbytečným cestám na úřad, kde budete čekat několik hodin, abyste se dozvěděli, že nemáte vše potřebné k tomu, aby vám mohlo být řidičské oprávnění navráceno.

  • Další zastoupení zdarma. V případě, že váš případ neobhájíme a vyčerpáme všechny opravné prostředky, získáte od nás jako kompenzaci zastoupení u vašeho dalšího řízení, kde vám hrozí odebrání řidičského průkazu. Tato kompenzace je přenositelná na člena domácnosti.

Potřebujete advokátní zastoupení?

PO-NE 8-22h
Chci vaši obhajobu