Jak postupovat, když hrozí, že přijdete o řidičský průkaz

Ve třech krocích

ZAVOLEJTE NÁM

Ideální je, pokud nám zavoláte 1-2 dny po tom, co vás zastavila samotná policie, a dozvěděli jste se, že máte problém, který ohrožuje váš řidičský průkaz. Proč volat hned? Jste plní dojmů a pamatujete si vše čerstvě. Položíme základní, ale velice důležité otázky pro vaši budoucí obhajobu a zanalyzujeme celou situaci. Následně nastíníme další postup, jak se bude vše vyvíjet, a co čekat, dělat, nedělat.

PŘEPOŠLETE NÁM ÚŘEDNÍ DOPIS

Poté vám dorazí od úřadu dopis. Jakmile vám dopis přijde, zavoláte nám, a my vás nasměrujeme, kam a jakým způsobem jej poslat.

Advokát váš dopis zanalyzuje a ještě ten den vás kontaktujeme a řekneme vám, jak reálně vaše situace vypadá. Co hraje ve váš prospěch, co naopak proti vám.

Uvědomujeme si, že nejkrásnější věta pro klienta by zněla: „Tady Vás potěším, tohle určitě vyhrajeme,“ nebo „V tomto případě Vám dávám šanci 95 % plus,“ ale ujišťujeme vás, že případů, kde dáváme 90-100 % je málo, přestože existují.

PO KONZULTACI ZDARMA ZVAŽTE SVÉ VYHLÍDKY

Po této konzultaci budete reálně znát své vyhlídky, šance a možnosti a budete se moci s klidným vědomím kvalifikovaně rozhodnout, jestli chcete podnikat další kroky.

Naším cílem je řízení co nejdříve ukončit, vyhrát a zbytečně jej neprotahovat

Chceme, aby se naši klienti cítili během řízení maximálně komfortně a bezpečně. V řízení hledáme a aktivně využíváme všechny důkazové i procesní vady, které v řízení o přestupku svědčí ve váš prospěch.

Po celou dobu řešení vás na kontaktní e-mail informujeme o jakémkoliv posunu ve vašem případu. Nikdy se vám nestane, že byste nevěděli, v jaké fázi se váš případ nachází, protože v rámci aktivní obhajoby jste v pravidelném kontaktu s advokátem, který vás zastupuje.

V žádném případě nepoužíváme stejné šablonovité dokumenty, které správní orgány shazují snadno ze stolu a které nevedou k úspěšné obhajobě.

Konzultace zdarma

PO-NE 8-22h
Chci vaši obhajobu